Czytelnia
Wysyłka do Holandii - rady dla przedsiębiorcy

Wysyłka do Holandii - rady dla przedsiębiorcy

Wysyłasz paczki do Holandii lub sprowadzasz towary z Holandii do Polski? Zobacz, jak taniej i wygodniej Twoja firma może prowadzić wysyłkę do Holandii.

 

 
 

Streszczenie informacji, na temat wysyłki do Holandii:
1. Czas transportu przesyłki do Holandii to 3-4 dni robocze.
2. Ceny paczki do Holandii zaczynają się od 75 zł netto.
3. Dla klientów biznesowych mamy rabaty i indywidualne cenniki - skontaktuj się z nami.

Holandia (poprawnie Królestwo Niderlandów) jest czwartym, co do wielkości eksportu, partnerem Polski. Tylko w lutym 2023 roku eksport do Holandii wyniósł 2,6 mld EUR (wzrost o 12,3% wobec wzrostu w styczniu o 17,0% - dane za kig.pl). Polskie biznesy wysyłają do Holandii coraz więcej towarów i rozwijają się na tym rynku z roku na rok. 

Ile trwa wysyłka do Holandii?

Transport do Holandii trwa średnio 3-4 dni robocze i zależy od wybranej firmy kurierskiej. Najszybciej docierają przesyłki GLS i UPS – średnio w 3 dni robocze, natomiast kurierem DPD zazwyczaj w 3-4 dni robocze. Należy zwrócić uwagę, że do czasu transportu nie wliczają się dni wolne, weekendy i święta, a także dzień odbioru paczki od nadawcy.

Jaka jest cena za wysyłkę do Holandii?

Ceny paczek do Holandii zaczynają się już od ok. 75 zł netto za 5 kg przesyłkę w usłudze DPD i GLS oraz ok. 90 zł netto w serwisie UPS. Cena przesyłki zależy od wagi towaru, wymiarów kartonu oraz wartości przesyłanych towarów. Przy wysyłce do Holandii większej liczby paczek możesz uzyskać rabat. Najlepiej skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby ustalić indywidualne ceny na wysyłkę paczek do Holandii.

Jak zamówić paczki do Holandii?

Pojedyncze przesyłki do Holandii możesz zamówić na stronie Przesylarka.pl wybierając kraj nadania Polskę i kraj docelowy – Holandia. Uzupełnij dane nadawcy, odbiorcy oraz wagę, wymiary paczki i wartość towarów. Dane paczki zostaną automatycznie zapisane w panelu Klienta w książce adresowej i kolejnym razem nie będziesz musiał wpisywać danych, tylko podstawią się te zapisane. Jeśli chcesz wysłać większą liczbę paczek – możemy Ci zaproponować import danych z pliku lub przez API, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na wypełnianiu danych wysyłkowych. W tym celu skontaktuj się z nami, a ustalimy sposób wymiany danych.

Jak zapakować paczki do Holandii?

Przede wszystkim zastosuj w miarę nowy karton (najlepiej 5-warstwowy). Towar w paczce owiń folią bąbelkową lub innym materiałem, a wolne przestrzenie uzupełnij np. wypełniaczami. Nie owijaj kartonu folią stretch ani innym materiałem – wystarczy taśma klejąca na łączeniach paczki. 

Podaj lokalny numer odbiorcy

Przy wysyłce do Holandii istotne jest poprawne wpisanie lokalnego numeru telefonu odbiorcy. Ułatwi to kontakt w razie nieprzewidzianych okoliczności i sprawne doręczenie przesyłki do odbiorcy w Holandii.

Ceny w Przesylarka.pl są konkurencyjne wobec innych serwisów, a dodatkowo wysyłając większą liczbę przesyłek do Holandii możesz liczyć na rabaty i niższe ceny. Zapraszamy do współpracy.

Czytaj więcej:

Jakie gabaryty może mieć paczka do Holandii?

Porównanie kurierów z Polski do Holandii - sprawdź nasze zestawienie!