Czytelnia
Jak zapłacić za kuriera - 5 sposobów płatności

Jak zapłacić za kuriera - 5 sposobów płatności

W Przesyłarka.pl możesz zamówić kuriera, który odbierze paczkę spod Twoich drzwi i doręczy ją do drzwi adresata. Zobacz, w jaki sposób zapłacisz za nadanie paczki krajowej lub międzynarodowej.
 

 


Metody płatności

W zależności od wybranej waluty, będziesz miał do dyspozycji kilka metod płatności za kuriera krajowego lub międzynarodowego.


1. Zwykły przelew bankowy. Sesje wychodzące i przychodzące banku są kilka razy na dobę. Po wybraniu tej opcji i opłaceniu paczki krajowej lub międzynarodowej prześlij nam na adres przelewy@przesylarka.pl potwierdzenie dokonania płatności w formie wyciągu z bankowości elektronicznej. Wówczas Twoje zamówienie zostanie zaakceptowane i wysłane do realizacji przez wybraną firmę kurierską.

2. Szybki przelew – poprzez system płatniczy Przelewy24 zrealizujesz płatność za paczkę szybko i od razu otrzymasz potwierdzenie realizacji zamówienia kuriera.

3. BLIK – metoda płatności, która w Polsce ma coraz więcej zwolenników. Blikiem szybko i wygodnie zapłacisz za paczkę.

4. Karta płatnicza – system płatności Espago zrealizuje bezproblemowo płatność kartą debetową Visa, Mastercard i innymi. Płatności przetwarza SIX Payments i od razu po jej dokonaniu otrzymasz potwierdzenie przyjęcia środków i realizacji zamówienia.

5. Paypal – jeżeli masz konto w Paypalu i chcesz w ten sposób opłacić swoje zamówienie – zrobisz to bez problemu. Paypal pobiera wysoką prowizję od realizacji transakcji, dlatego do tej metody płatności doliczane jest 4% dopłaty.

 

Waluta

Zamówienie kuriera w serwisie Przesylarka.pl opłacisz w trzech walutach. Masz do wyboru PLN, EUR lub GBP. Stosujemy średni kurs walut i dzięki temu sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza i najwygodniejsza. Walutę możesz zmienić na każdym etapie składania zamówienia. Wystarczy, że z rozwijanego przycisku Waluta wybierzesz PLN, EUR lub GBP.

 

Ty decydujesz w jaki sposób i w jakiej walucie zapłacisz za paczkę. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu.

 

Zamów kuriera

Czytaj więcej:

Nadanie paczki bez etykiety

Co można wysłać kurierem