Tanie paczki do Niemiec i z Niemiec do Polski

Znajdź najtańszą przesyłkę do Niemiec i zamów kuriera online

 

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Polska
Zamień
Niemcy

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

PLN
Od: 62.99 zł
zawiera 23% VAT
Kurier  Cena
DPD do Niemiec  już od 69,99 zł - zamów teraz
GLS do Niemiec już od 59,99 zł - zamów teraz
UPS do Niemiec już od 141,19 zł - zamów teraz

 

Paczki do Niemiec i Polski wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki do Polski i do Niemiec - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Niemiec - informacje

Kurier do Niemiec

W Niemczech mieszka i pracuje ok. milion Polaków. Możesz zostać w kontakcie z najbliższymi wysyłając im paczkę. Zamówienie kuriera nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty. Wybierz kierunek transportu, wpisz dane paczki, uzupełnij informacje o nadawcy i odbiorcy paczki, określ dzień podjazdu kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Kurier zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę do Niemiec. Przesyłki odbierane są w każdy dzień roboczy w godzinach 9:00 - 18:00. Na trasie Polska - Niemcy możesz skorzystać z opcji trzech firm kurierskich: DPD, GLS oraz UPS. 


Ile idzie paczka do Niemiec

Transport przesyłki z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski trwa od 2 do 4 dni roboczych. Należy zwrócić uwagę, że do czasu transportu nie wlicza się dnia odbioru paczki przez kuriera oraz weekendów. Paczki transportowane są w usłudze "od drzwi do drzwi", co oznacza , że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone pod drzwi odbiorcy. 

 

Ile kosztuje paczka z Niemiec do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Niemiec do Polski jest kurier DPD Classic. Przesyłkę o wadze do 31,5 kg wyślesz już za €21.99, zaś kurierem GLS od €27,69. Paczkę do Polski opłacisz w trzech walutach: PLN, EUR lub GBP. Masz do wyboru kilka popularnych metod płatności: przelew online, karta płatnicza, Blik, Paypal lub przelew tradycyjny.

Rozmawiaj z konsultantem