Paczki do Hiszpanii i paczki z Hiszpanii do Polski

Znajdź najtańszą przesyłkę do Hiszpanii i zamów kuriera online

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Hiszpania
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

EUR
Od: €21.19
zawiera 21% VAT
Kurier  Cena
GLS paczki do Hiszpanii już od 116,99 zł - zamów teraz
DPD paczki do Hiszpanii już od 146,99 zł - zamów teraz
UPS paczki do Hiszpanii już od 109,19 zł - zamów teraz

 

 

Paczki do i z Hiszpanii wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki do Hiszpanii i paczki z Hiszpanii do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Hiszpanii - informacje

Kurier do Hiszpanii

W Hiszpanii mieszka i pracuje kilkadziesiąt tysiecy Polaków. Każdego roku kolejne dzisątki tysięcy wyjeżdża do Hiszpanii na wakacje, urlop. Wysyłka paczki do Hiszpanii może byc formą pozostania w kontakcie z bliskimi, ale też komfortowego podróżowania bez bagażu, ponieważ zamiast płącić za bagać w samolocie możesz wysłać potrzebne rzeczy kurierem. Nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty. Jak to zrobić?
1. Wybierz kierunek transportu Polska - Hiszpania lub Hiszpania - Polska.

2. Wpisz dane paczki (wagę i wymiary). Pamiętaj, aby dokładnie zmierzyć karton i zważyć paczkę. Lepiej dodać kilka centymetrów i przynajmniej kilogram wagi, aby uniknąć dopłaty.

3. Uzupełnij podstawowe informacje o nadawcy i odbiorcy paczki (adres, mie i nazwisko lub nazwę firmy, lokalny telefon).

4. Wybierz dzień odbioru paczki, opłać zamówienie i gotowe:)

Kurier zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę. Przesyłki do Hiszpanii odbierane są w każdy dzień roboczy od 9:00 - 18:00. Na trasie Polska - Hiszpania możesz skorzystać z opcji trzech firm kurierskich: DPD, GLS oraz UPS. 


Ile idzie paczka do Hiszpanii

Transport przesyłki z Polski do Hiszpanii i z Hiszpanii do Polski trwa od 4-5 dni roboczych. Do czasu transportu nie wlicza się dnia odbioru paczki przez kuriera, weekendów i dni wolnych od pracy. Paczki transportowane są w usłudze "od drzwi do drzwi", co oznacza , że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone do drzwi odbiorcy. 

 

Ile kosztuje paczka z Hiszpanii do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Hiszpanii do Polski jest kurier UPS. 10 kilogramową przesyłkę wyślesz już za €28.99, zaś kurierem DPD od €39.59. Paczkę z Hiszpanii do Polski opłacisz w trzech walutach: PLN, EUR lub GBP. Masz do wyboru kilka popularnych metod płatności: przelew online, karta płatnicza, Blik, Paypal lub przelew tradycyjny. Uruchomiliśmy również płatność Apple Pay i Google Pay.