Tanie paczki do i z Irlandii Północnej i Południowej

Znajdź najtańszą przesyłkę do Irlandii i zamów kuriera online

Doręczenie paczki do Irlandii to 3-5 dni roboczych. 

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Irlandia
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

EUR
Od: €24.29
zawiera 23% VAT
Kurier  Cena
UPS paczki do Irlandii już od 115,59 zł - zamów teraz
DPD paczki do Irlandii już od 129,19 zł - zamów teraz
GLS paczki do Irlandii już od 177,89 zł - zamów teraz

 

 

Paczki do Irlandii wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Kurier  Cena
UPS paczki do Irlandii już od 106,89 zł - zamów teraz
GLS paczki do Irlandii już od 119,19 zł - zamów teraz
FedEx paczki do Irlandii już od 166,49 zł - zamów teraz

 

 

Tanie paczki do Irlandii i paczki z Irlandii do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Irlandii - informacje

Kurier do Irlandii i kurier do Irlandii Północnej

W Irlandii mieszka i pracuje kilkaset tysięcy Polaków. Zamówienie kuriera do Irlandii nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty, a dzięki temu możesz być w kontakcie z bliskimi. To proste - wybierz kierunek transportu Polska - Irlandia, wpisz dane paczki (wymiary + waga), uzupełnij informacje o nadawcy i odbiorcy paczki (konieczne informacje), określ dzień przyjazdu kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Kurier zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę do Irlandii. Paczki odbierane są w każdy dzień roboczy w godzinach 9:00 - 18:00. Na trasie Polska - Irlandia możesz skorzystać z opcji trzech firm kurierskich: DPD, GLS oraz UPS. Do Irlandii Północnej możesz wysłac paczki kurierem GLS, FedEx i UPS. Niestety po brexicie firma DPD nie wozi przesyłek do Irlandii Północnej.


Ile idzie paczka do Irlandii

Transport przesyłki z Polski do Irlandii i z Irlandii do Polski trwa od 3 do 5 dni roboczych. Do czasu transportu nie wliczają się: dzień odbioru paczki, weekendy i święta. Paczki transportowane są w usłudze "od drzwi do drzwi", co oznacza , że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone pod drzwi odbiorcy w Irlandii. Nieco dłużej, bo ok. 4-5 dni roboczych transportowane są paczki do Irlandii Północnej i z Irlandii Północnej do Polski.

 

Ile kosztuje paczka do Irlandii i z Irlandii do Polski 

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Irlandii do Polski jest kurier UPS. Przesyłkę wyślesz już za €28.99, zaś kurierem GLS od €43,89.
Najtaniej wyślesz paczkę do Irlandii Północnej kurierem UPS. 5 kg paczka kosztuje 106,89 zł kurierem UPS. Paczki cięższe niż 5 kg też najbardziej opłaca się wysłać kurierem UPS. 10 kg paczka kosztuje w UPS 123,29 zł, a 30 kg - 165,49 zł. Paczki z Irlandii Północnej do Polski wyślesz kurierem FedEx i UPS. 10 kg przesyłka do Polski kosztuje £24.89, a 30 kg przesyłka z Irlandii Północnej kosztuje £32.49.