Tanie paczki z Polski do Szwecji i ze Szwecji do Polski

Znajdź najtańszą przesyłkę do Szwecji i zamów kuriera online

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Szwecja
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

EUR
Od: €35.19
zawiera 25% VAT
Kurier  Cena
UPS paczki do Szwecji już od 115,49 zł - zamów teraz
DPD paczki do Szwecji już od 134,89 zł - zamów teraz
GLS paczki do Szwecji już od 157,79 zł - zamów teraz

 

 

Paczki do i ze Szwecji wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki do Szwecji i paczki ze Szwecji do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Szwecji - informacje

Kurier do Szwecji

Wysyłka paczki do Szwecji jest szybka, prosta, bezpieczna i tania. Możesz wysyłać przesyłki do i ze Szwecji jako osoba prywatna lub przedsiębiorca. Najlepiej wysłać paczkę kurierem do Danii. Złożenie zamówienia nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty. Jak to zrobić?
1. Wybierz kierunek transportu Polska - Szwecja lub Szwecja - Polska.

2. Wpisz wagę oraz wymiary paczki. Pamiętaj, aby dokładnie zmierzyć karton i zważyć paczkę. Lepiej dodać kilka centymetrów i przynajmniej kilogram wagi, aby uniknąć dopłaty.

3. Uzupełnij podstawowe informacje o nadawcy i odbiorcy paczki (adres, imię i nazwisko lub nazwę firmy, lokalny telefon).

4. Wybierz dzień odbioru paczki, opłać zamówienie i gotowe:)

Kurier zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę do Szwecji. Przesyłki odbierane są od poniedziałku do piątku od 8:00 - 18:00. Na trasie Polska - Szwecja możesz skorzystać z opcji trzech firm kurierskich: DPD, GLS oraz UPS. 

Ile idzie paczka do Szwecji

Transport przesyłki z Polski do Szwecji i ze Szwecji do Polski trwa ok. 3 dni roboczych. Jest to uśredniony czas transportu paczki do Szwecji i przesyłek ze Szwecji do Polski, a nie czas gwarantowany. Nie wliczamy do niego dnia odbioru przesyłki przez kuriera ani weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy.

Ile kosztuje paczka ze Szwecji do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki ze Szwecji do Polski jest kurier UPS. 2 kilogramową przesyłkę ze Szwecji wyślesz już za €34.29, zaś kurierem DPD od €37.49, a usługa kurierem GLS kosztuje €43.69. Paczkę ze Szwecji do Polski możesz opłacić w trzech walutach: PLN, EUR lub GBP w wielu populanych metodach płatności (przelew tradycyjny, przelew online, Paypal, Apple Pay lub Google Pay).