O nas

Kim jesteśmy

Przesyłarka.pl jest porównywarką usług kurierskich. Oferujemy Wam sprawdzone usługi kurierskie i spedycyjne. Z nami wyślesz paczkę krajową i międzynarodową. Nasza usługa jest dla klienta indywidualnego, który sporadycznie wysyła paczki oraz dla klienta biznesowego, który chce mieć wybór kilku firm kurierskich w jednym miejscu.

 

Przesyłarka.pl jest dla ludzi, którzy uważają, że paczki powinno się wysyłać tanio, szybko i sprawnie. Nasz Dział Obsługi Klienta jest po to, żeby pomóc Ci w problematycznych sytuacjach.

 

Co robimy? Od 9 lat ułatwiamy Polakom mieszkającym w krajach Unii Europejskiej wysyłanie paczek do rodziny i znajomych. Pomagamy też firmom w eksporcie i imporcie towarów w krajach UE. Z nami w łatwy i szybki sposób porównasz oferty kurierów i zamówisz najbardziej odpowiadającą Tobie usługę. Paczka może zostać od Ciebie odebrana nawet tego samego dnia i dostarczona do odbiorcy nawet w 24 godziny - oferujemy usługi “od drzwi do drzwi”. Bez umów, bez rejestracji, w najlepszych cenach, taniej niż bezpośrednio u kurierów, czy na poczcie.

Zobacz nasz film reklamowy:

Youtube Preview

Misja

Naszą misją jest łączenie firm kurierskich z ludźmi i przedsiębiorstwami poszukującymi usług transportowych. Pozycję lidera osiągamy tworząc nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowy, pozwalający zamówić usługę sprawdzonych przewoźników, w najlepszych cenach.

 

Naszym priorytetem jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta. Pomimo tego, że odpowiedzialność za wykonanie samej usługi transportu leży po stronie naszych partnerów, zawsze pomagamy klientom w kwestiach związanych z zamówieniem i realizacją usługi. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

 

Historia

Przesyłarka.pl powstała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii pośrednicząc w usługach kurierskich na trasie Wielka Brytania - Polska. Serwis szybko stał się liderem na rynku. Dostrzegając brak wysokiej jakości serwisu oferującego porównanie i zamówienie usługi kurierskiej na terenie Polski oraz z i do innych krajów Europy, w 2014 roku Przesyłarka.pl poszerzyła swoją ofertę o nowe kierunki i otworzyła siedzibę we Wrocławiu.

 

Przesyłarka.pl cały czas się zmienia. Pilnie słuchamy opinii naszych klientów i usprawniamy serwis. Cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowych przewoźników zapewniając pełny wachlarz usług kurierskich dostępnych na rynku.
 

 

Nasz zespół

Katarzyna Maziak - Dyrektor Zarządzający Przesyłarka.pl
Katarzyna Maziak
Dyrektor Zarządzający
Współwłaściciel

 

Kasia jest odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie firmy. Jest naszym reprezentantem w kontaktach z partnerami oraz głównymi klientami serwisu. Nadzoruje działania marketingowe i reklamowe firmy.

 

Kasia jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego i Wrocławskiego. Ukończyła kursy Harvard Business Review. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami online.

Albert Fret - Product Manager Przesyłarka.pl
Albert Fret
Product Manager
Współwłaściciel

 

Albert jest odpowiedzialny za rozwój serwisu. Zajmuje się projektowaniem usprawnień i nowych narzędzi mających na celu poszerzenie oferty Przesyłarka.pl oraz poprawienie jej funkcjonalności.

 

Albert jest absolwentem Napier University w Edynburgu. W 2014 został laureatem nagrody “Wybitny Polak w Szkocji” w kategorii Biznes przyznawanej przez fundację Teraz Polska.

Krzysztof Bobin - Systems Manager Przesyłarka.pl
Krzysztof Bobin
Systems Manager
Współwłaściciel

 

Krzysiek jest głównym programistą Przesyłarka.pl. Zajmuje się wdrażaniem nowych rozwiązań. Jest odpowiedzialny za sprawne i szybkie działanie serwisu.

 

Krzysiek jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. W 2013, projekt w którym brał udział jako główny programista, otrzymał nagrodę “Scottish Drupal Website of the Year”.

Karol Chojnowski - UX Manager Przesyłarka.pl
Karol Chojnowski
UX Manager
Współwłaściciel

 

Karol jest programistą oraz specjalistą do spraw funkcjonalności stron internetowych. Jest odpowiedzialny za zapewnienie kompatybilności serwisu na wszystkich platformach i urządzeniach.

 

Karol jest absolwentem Napier University w Edynburgu.

 

Siedziba firmy

Siedziba firmy w Polsce

Przesyłarka.pl

Efero Next Sp. z o.o. (dawniej Efero sp. z o.o. sp.k.)

ul. Grabiszyńska 151

53-439 Wrocław

Poland

 

Numer identyfikacyjny REGON: 022470970

Numer NIP: 8943055473

Numer KRS: 0001029454

Siedziba firmy w Wielkiej Brytanii

Przesyłarka.pl

Efero Transport Ltd

23 Melville Street
EH3 7PE Edynburg

United Kingdom

 

Numer rejestracji firmy w Wielkiej Brytanii: SC433917

Numer VAT: 150594905