Paczki do Polski i paczki do Anglii

Zamów kuriera i wyślij paczki do Polski lub paczki do UK bez VAT-u i cła!

Paczka do Polski od £23.49, paczka do Anglii od 117,49 zł

 

Świąteczny przewodnik paczkowy

* Paczki do Anglii wyślij do 11/12 grudnia! 
Więcej informacji >>>

* Paczki z UK do Polski wyślij do 11/12 grudnia! 
Więcej informacji >>>

* Paczki w Unii Europejskiej wyślij do 14 grudnia! 
Więcej informacji >>>

 

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Polska
Zamień
Wielka Brytania

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

PLN
Od: 120.49 zł
zawiera 0% VAT
Cena paczki do Anglii
Kurier do Anglii Cena
Kurier UPS - paczka do Anglii już od 111,49 zł - zamów teraz
Kurier DHL - paczka do Anglii już od 123,89 zł - zamów teraz
 • Tani kurier do Anglii 24/7.

 • Czas transportu paczki do Polski i paczki do Anglii to 3 - 7 dni roboczych.

 • Zero VAT-u i cła - paczka do Anglii i paczka do Polski wysyłane jako prezenty.

 • Odprawa celna w cenie paczki - zero papierologii dla Ciebie.

 

Paczki do Polski i paczki do UK wyślesz kurierem

 • Kurier Parcelforce Worldwide
 • Kurier UPS
 • Kurier DHL

 

Cena paczki z Anglii do Polski
Kurier z UK do Polski Cena
UPS - paczki z UK do Polski już od £22.49 zamów teraz
Parcelforce - paczki z UK do Polski już od £28.49 - zamów teraz
UPS Express - paczka do Polski już od £63.19 - zamów teraz
 • Tani kurier z Anglii do Polski 24/7.

 • Czas transportu paczki z UK do Polski to 3 - 5 dni roboczych kurierem UPS.

 • Kurier Parcelforce doręcza paczki z UK w Polsce w ciągu ok. 6-10 dni.

 • Odprawę celną zrobimy za Ciebie.

 • Paczki do Polski opłacisz w PLN, GBP i EUR.

 

Adresowanie paczki Polska

 

Transport paczki do Polski będzie sprawny i bezproblemowy, o ile prawidłowo zostanie złożone zamówienie na paczkę i wpisane zostaną poprawne dane. Oprócz wielkości paczki, należy dokładnie wpisać adres nadawcy i odbiorcy, łącznie z kodami pocztowymi, nazwą ulicy i numerem mieszkania lub domu. Bardzo ważne jest wpisanie lokalnego numeru telefonu, aby kurier mógł się skontaktować w razie potrzeby z nadawcą paczki do Polski lub odbiorcą paczki już w kraju.

Jaką wagę mogą mieć przesyłki kurierskie do Polski

 

Max. waga rzeczywista paczki do Polski to 30 kg dla kuriera UPS i 30 kg dla pozostałych kurierów do Polski. Oprócz wagi rzeczywistej istotne są także wymiary kartonu, ponieważ od nich zależy waga gabarytowa paczki z UK do Polski. Nie mogą one przekraczać 295 cm po obwodzie. Liczymy to w ten sposób: 2xH + 2xW + L = max. 295 cm (gdzie: H - wysokość; W - szerokość; L - długość, czyli najdłuższy bok). 

Paczki do Polski, Paczki do Anglii, paczki do Szkocji, Walii i Irlandii - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczka do Anglii i paczka z UK do Polski - informacje

Kurier do Anglii

 

Zamówienie kuriera do Anglii to tylko 3 minuty. Wybierz kierunek transportu Polska - Wielka Brytania, wpisz wagę i wymiary paczki, uzupełnij informacje o nadawcy i odbiorcy, wypisz towary w paczce i określ dzień odbioru przesyłki, opłać zamówienie i gotowe. Kurier przyjedzie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę do Anglii. Przesyłki odbierane są w każdy dzień roboczy w godzinach 9:00 - 18:00. Aktualnie na trasie Polska - Anglia możesz skorzystać z firmy UPS i DHL. Paczki z Anglii do Polski wyślesz kurierem: UPS (serwis express i standard) i Parcelforce. Nie chcesz czekać na kuriera, aby odebral paczkę do Anglii? Nadaj ją w dowolnym punkcie UPS lub DHL (dotyczy paczek do Anglii o wadze do 20 kg). Paczki z UK do Polski do 20 kg także możesz zostawić w punkcie UPS lub Parcelforce.

Ile idzie paczka do Anglii, a ile paczka z UK do Polski

 

Paczka do Anglii i z UK do Polski idzie średnio 3-5 dni roboczych. W usłudze UPS Express czas transportu paczki z UK do Polski to 2 dni robocze. Do czasu transportu nie wlicza się dnia odbioru paczki przez kuriera, soboty i niedzieli oraz dni wolnych od pracy w kraju nadania i doręczenia. Paczki do Anglii, Walii i Szkocji transportowane są "od drzwi do drzwi", co oznacza, że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone do drzwi odbiorcy. Paczki z UK do Polski także są transportowane w usłudze "od drzwi do drzwi". W usłudze UPS i DHL, przy paczkach o wadze do 20 kg, nie musisz czekać na kuriera - paczkę do Polski lub paczkę do Anglii można zostawić w dowolnym punkcie UPS i DHL.

Ile kosztuje paczka z Anglii do Polski, a ile paczka z Polski do UK

 

Najtańszą opcją na wysyłkę paczki z Anglii do Polski jest Kurier UPS - za 5 kg paczkę zapłacisz £22.89/ 124,49 zł. Kurier Parcelforce do Polski kosztuje £28.49/ 156,89 zł, a usługa expresowej wysyłki paczki z UK do Polski to koszt ok. £66. Z kolei paczka do Anglii kosztuje 113,49 zł w usłudze UPS lub 122,89 zł kurierem do Anglii DHL.

Kurier Polska Europa i kurier do Polski

 
Oferty kurierów do Polski porównasz w serwisie Przesylarka.pl, który działa jako pośrednik kurierski/ broker kurierski. Przesyłarka ma podpisane umowy z najlepszymi firmami kurierskimi w Europie i współpracuje tylko ze sprawdzonymi przewoźnkami do Polski. W serwisie masz do wyboru firmy: DHL, DPD, GLS, UPS i Parcelforce. To Ty decydujesz, którego kuriera do Polski wybierzesz. 
 

Paczki do Polski – jak wysłać

 

Sprawdzonym i rekomendowanym sposobem wysyłki paczki do Polski jest nadanie jej firmą kurierską. Do wyboru masz kurierów: DPD, DHL, GLS, UPS i Parcelforce. Ta metoda wysyłki paczek do Polski jest wygodna, tania i bezpieczna. Kurier odbierze paczkę z wskazanego adresu i dostarczy ją pod adres odbiorcy. Jest to usługa "door to door". Ceny transportu przesyłek do Polski w Przesyłarka.pl są nawet 70% tańsze niż bezpośrednio u kurierów czy na poczcie. Kurierzy ubezpieczają Twoje paczki na wypadek uszkodzenia lub zagubienia. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, otrzymasz odszkodowanie w wysokości zadeklarowanej wartości towaru i potwierdzeń wartości w postaci FV lub rachunków.