Tanie paczki z Polski do Danii i z Danii do Polski

Znajdź najtańszą przesyłkę do Danii i zamów kuriera online

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Dania
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

EUR
Od: €20.89
zawiera 25% VAT
Kurier  Cena
UPS paczki do Danii już od 78,19 zł - zamów teraz
DPD nadanie w punkcie - paczki do Danii już od 98,19 zł zamów teraz
DPD paczki do Danii już od 103,19 zł - zamów teraz
GLS paczki do Danii już od 105,99 zł - zamów teraz

 

 

Paczki do i z Danii wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki do Danii i paczki z Danii do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Danii - informacje

Kurier do Danii

W Danii mieszka i pracuje kilkadziesiąt tysiecy Polaków. Wysyłka paczki do Danii może byc formą pozostania w kontakcie z bliskimi, ale też komfortowego podróżowania bez bagażu, ponieważ zamiast płacić za bagaż w samolocie możesz wysłać potrzebne rzeczy kurierem do Danii. Złożenie zamówienia nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty. Jak to zrobić?

1. Wybierz kierunek transportu Polska - Dania lub Dania - Polska.

2. Wpisz dane przesyłki (wagę i wymiary). Pamiętaj, aby dokładnie zmierzyć karton i zważyć paczkę. Lepiej dodać kilka centymetrów i przynajmniej kilogram wagi, aby uniknąć dopłaty.

3. Uzupełnij podstawowe informacje o nadawcy i odbiorcy paczki (adres, imię i nazwisko lub nazwę firmy, lokalny telefon).

4. Wybierz dzień odbioru paczki, opłać zamówienie i gotowe:)

Kurier zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę do Danii. Przesyłki odbierane są od poniedziałku do piątku od 8:00 - 18:00. Na trasie Polska - Dania możesz skorzystać z opcji trzech firm kurierskich: DPD, GLS oraz UPS. 

Ile idzie paczka do Danii

Transport przesyłki z Polski do Danii i z Danii do Polski trwa od 3-4 dni roboczych. Do czasu transportu nie wlicza się dnia odbioru paczki przez kuriera, weekendów i dni wolnych od pracy. Paczki transportowane są w usłudze "od drzwi do drzwi", co oznacza , że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone do drzwi odbiorcy. 

 

Ile kosztuje paczka z Danii do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę ciężkiej paczki z Danii do Polski jest kurier DPD. 30 kilogramową przesyłkę z Danii wyślesz już za €33.99, zaś kurierem UPS za €36.79, a kurier GLS kosztuje €56.19. Paczkę z Danii do Polski opłacisz w trzech walutach: PLN, EUR lub GBP. Masz do wyboru kilka popularnych metod płatności: przelew online, karta płatnicza, Blik, Paypal lub przelew tradycyjny. Uruchomiliśmy również płatność Apple Pay i Google Pay.