Tanie paczki do Włoch i z Włoch do Polski

Znajdź najtańszą przesyłkę do Włoch i zamów kuriera online

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Włochy
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

EUR
Od: €16.49
zawiera 20% VAT
Kurier  Cena
DPD do Włoch już od 96,89 zł - zamów teraz
GLS do Włoch już od 98,99 zł - zamów teraz
UPS do Włoch już od 150,59 zł - zamów teraz

 

Paczki do i z Włoch wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki do Włoch i z Włoch do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Włoch - informacje

Kurier do Włoch

We Włoszech mieszka i pracuje kilkadziesiat tysięcy Polaków. Dodatkowo każdego roku wybieramy Włochy jako popularny kierunek wypraw wakacyjnych. Możesz wysłać paczkę do Włoch jako bagaż lub prezent dla bliskich. Zamówienie kuriera to tylko 3 minuty. Wybierz kierunek transportu Polska - Włochy, wpisz dane paczki, uzupełnij informacje o nadawcy i odbiorcy, określ dzień odbioru przesyłki, opłać zamówienie i gotowe. Kurier zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę do Włoch. Przesyłki odbierane są w każdy dzień roboczy w godzinach 9:00 - 18:00. Na trasie Polska - Włochy możesz skorzystać z trzech firm kurierskich: DPD, GLS oraz UPS. 


Ile idzie paczka do Włoch

Transport przesyłki z Polski do Włoch i z Włoch do Polski trwa od 3 do 4 dni roboczych. Do czasu transportu nie wlicza się dnia odbioru paczki przez kuriera, soboty i niedzieli oraz świąt wolnych od pracy. Paczki transportowane są "od drzwi do drzwi", co oznacza , że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone pod drzwi odbiorcy we Włoszech. 

 

Ile kosztuje paczka z Włoch do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Włoch do Polski jest kurier GLS. Przesyłkę wyślesz już od €33.39, zaś kurierem DPD za €40,19. Za paczkę zapłacisz: przelewem online, kartą płatniczą, Blikiem, Paypalem lub przelewem tradycyjnym w trzech walutach: PLN, EUR lub GBP.