Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Polska
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

PLN
Od: 25.76 zł
zawiera 23% VAT
Kurier  Cena
DPD paczki na Litwę już od 91,39 zł - zamów teraz
GLS paczki na Litwę już od 109,49 zł - zamów teraz
UPS paczki na Litwę już od 117,99 zł - zamów teraz

 

 

Paczki do i z Portugalii wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki na Litwę i paczki z Litwy do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki na Litwę - informacje

Kurier na Litwę

Zamówienie kuriera na Litwę nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty. Wybierz kierunek transportu Polska Litwa lub Litwa - Polska, uzupełnij informacje o wadze i wymiarach paczki, wpisz dane nadawcy i odbiorcy paczki, wybierz dzień podjazdu kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Kurier DPD, GLS lub UPS zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę na Litwę. Przesyłki odbierane są z całej Polski i z terytorium Litwy w każdy dzień roboczy w godzinach 9:00 - 18:00. 


Ile idzie paczka na Litwę

Transport przesyłki z Polski na Litwę i z Litwy do Polski trwa od 2 do 3 dni roboczych. Należy zwrócić uwagę, że do czasu transportu nie wlicza się dnia odbioru paczki przez kuriera oraz weekendów. Paczki na Litwę transportowane są w usłudze "door 2 door", co oznacza , że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone pod drzwi odbiorcy. 

 

Ile kosztuje paczka z Litwy do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Litwy do Polski jest kurier DPD Classic. Przesyłkę o wadze do 31,5 kg wyślesz już za €22.49,  UPS za €41.49, zaś kurierem GLS od €43,19. Paczkę do Polski opłacisz w trzech walutach: PLN, EUR lub GBP. Masz do wyboru kilka popularnych metod płatności: przelew online, karta płatnicza, Blik, Paypal lub przelew tradycyjny. Możesz też wybrać Apple Pay lub Google Pay.