Czytelnia
Kurier do Amsterdamu - jaki jest czas dostawy?

Kurier do Amsterdamu - jaki jest czas dostawy?

Jeśli zastanawiasz się, jaki jest czas dostawy przesyłki do Holandii (np. kuriera do Amsterdamu), to w tym tekście znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

 

 

Streszczenie informacji, na temat zamówienia kuriera do Amsterdamu:
1. Wyceń przesyłkę do Holandii i zamów kuriera na Przesylarka.pl.
2. Średni czas dostawy paczki do Amsterdamu to 2-4 dni robocze.
3. Dokładnie zważ i zmierz karton przed wysłaniem przesyłki do Holandii.

Nadanie przesyłki do Amsterdamu

Czas dostawy może się różnić w zależności od czynników, takich jak: odległość, rodzaj usługi kurierskiej oraz warunki transportowe. Średni i gwarantowany czas transportu swojej paczki do Holandii poznasz, dzięki porównywarce usług kurierskich Przesyłarka.pl

Jak zamówić kuriera do Amsterdamu

Po podaniu wagi i wymiarów swoje przesyłki poznasz dostępne firmy kurierskie, za pośrednictwem, których będziesz mógł nadać paczkę do Holandii. Dostępny opis każdej usługi, umożliwi Ci wybór opcji najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom. Możesz wybrać czy chcesz wydrukować etykietę sam, czy też kurier ma ją dostarczyć. Jeśli Twoja przesyłka ma wysoką wartość, to możesz też wybrać opcję dodatkowego ubezpieczenia. Dużym zainteresowaniem cieszy się także usługa informacji SMS do adresata paczki w Holandii w dniu doręczenia.

Czas dostawy paczki do Amsterdamu

W zależności od wybranej usługi, czas transportu paczki kurierem do Amsterdamu to średnio 2-4 dni robocze, gdzie dzień odbioru przesyłki od nadawcy to dzień “zero”, czyli nie wliczamy go do czasu transportu. Do dni transportu nie wliczamy także weekendów i dni wolnych od pracy. Jeśli przesyłka do Holandii jest bardzo pilna i zależy Ci na jak najszybszej dostawie, to istnieje też możliwość skorzystania z usługi ekspresowej, gdzie średni czas dostawy wynosi tylko 1 dzień roboczy. Oczywiście, koszt takiej usługi będzie wyższy niż w przypadku innych, ekonomicznych opcji.

Kurier do Amsterdamu - ważne wskazówki

Istotnym czynnikiem wpływającym na czas dostawy paczki do Holandii jest poprawne złożenie zamówienia. Kluczowe jest podanie poprawnego i pełnego adresu nadawcy i odbiorcy. Ważne jest, aby dane adresata były kompletne i podane w języku lokalnym - dostawy są bowiem realizowane przez miejscowych kurierów. Szczególną uwagę należy zwrócić też na kod pocztowy. Holenderskie kody pocztowe składają się bowiem z czterech cyfr i dwóch wielkich liter. Cyfry określają w następującej kolejności: region, miejscowość oraz dzielnicę lub ulicę, natomiast litery wskazują na numer domu na danej ulicy. 

Zawsze warto też podać lokalny, holenderski numer telefonu odbiorcy. Może to ułatwić kontakt kurierowi w razie potrzeby i wpłynąć na czas doręczenia przesyłki. Upewnij się też, czy nazwisko odbiorcy umieszczone jest na dzwonku lub domofonie.

Czas doręczenia paczki w głównej mierze zależy od wybranej usługi. Jeśli masz więcej pytań związanych z przesyłkami do Holandii, to po aktualne informacje zawsze możesz zgłosić się do przesympatycznego Działu Obsługi Klienta Przesyłarka.pl

Czytaj więcej:

Jakie gabaryty może mieć paczka do Holandii?

Jak zaadresować paczkę do Holandii