Czytelnia
Jaki jest koszt paczki do Holandii i z Holandii do Polski

Jaki jest koszt paczki do Holandii i z Holandii do Polski

Chcesz wysłać paczkę do Holandii lub z Holandii do Polski? Przy wysyłce do Holandii oraz z Holandii do Polski istnieje wiele czynników, które wpływają na koszt takiej usługi. 

 

 

 

Streszczenie informacji odnośnie tego, jaki jest koszt paczki do Holandii i z Holandii do Polski:
1. Ceny paczki z Polski do Holndii zaczynają się już od 91,49 zł.
2. Paczki z Holandii do Polski już od 91.49 zł
3. Koszt paczki do Holandii zależy od wagi, wymiarów, wartości oraz usług dodatkowych.

Zamówienie przesyłki do i z Holandii do Polski

Kiedy planujemy wysłać paczkę do Holandii, możemy skorzystać z usług różnych firm kurierskich oferujących międzynarodowe przesyłki. Ceny będą się różnić w zależności od wybranej firmy, a także od naszych indywidualnych preferencji i potrzeb. Warto porównać oferty różnych dostawców, aby znaleźć najlepszą cenę i ofertę najbardziej nam odpowiadającą. Najlepiej w tym celu skorzystać z porównywarki usług kurierskich Przesyłarka.pl. Podczas wysyłki paczki do Holandii, można skorzystać z usług takich firm kurierskich jak DPD, GLS czy UPS. Każdy z tych dostawców ma różne ceny i oferuje różne rodzaje usług dodatkowych lub ubezpieczenia.

Zlecenie wysyłki paczki

Koszt paczki do Holandii będzie zależał od kilku czynników, takich jak waga i wymiary paczki, rodzaj usługi kurierskiej, kwota ubezpieczenia oraz ewentualne dodatkowe usługi. Waga i wymiary paczki są właściwie najważniejszymi parametrami, które mogą wpływać na cenę usługi. Im większa waga lub gabaryty paczki, tym z reguły wyższa cena za przesyłkę.

Cena przesyłki może też się zmienić w zależności od rodzaju użytego opakowania, a także wybranych usług dodatkowych, takich jak np. informacja SMS o godzinie doręczenia. 

Czas dostawy paczki

Rodzaj usługi kurierskiej również wpływa na koszt paczki. Średni czas dostawy paczki na tym kierunku waha się od już 1 dnia roboczego do 4 dni. Dodatkowo, rodzaj usługi kurierskiej również wpływa na koszt paczki. Przesyłki ekspresowe, które są dostarczane w krótkim czasie, zazwyczaj są droższe niż standardowe przesyłki o dłuższym czasie dostawy. Jeśli zależy nam na szybkiej dostawie, należy się liczyć z większą kwota za usługę transportu. Jeśli nie zależy nam na pilnym terminie dostawy, możemy skorzystać z tańszej opcji, która zajmie trochę więcej czasu (ok. 2-4 dni robocze).

Przesyłki z Holandii do Polski

Podobnie jak przy wysyłce paczek do Holandii, koszt przesyłki z Holandii do Polski będzie zależał od tych samych czynników. Waga i wymiary paczki, rodzaj usługi kurierskiej, termin dostawy oraz dodatkowe usługi będą miały wpływ na ostateczny koszt takiej usługi.

Aby poznać dokładne ceny paczek do Holandii oraz z Holandii do Polski, polecamy skorzystać z porównywarki usług kurierskich Przesyłarka.pl. Możesz tam szybko sprawdzić  wycenę konkretnej przesyłki, podając wagę i wymiary paczki, docelowe miejsce dostawy Dzięki temu będziesz mógł uzyskać dokładne informacje na temat kosztów i wybrać najlepszą opcję dla Twoich potrzeb, a w razie pytań zawsze możesz skontaktować się z przesympatycznym Działem Obsługi Klienta Przesyłarka.pl.

Czytaj więcej: