Tanie paczki do Francji i z Francji do Polski

Znajdź najtańszą przesyłkę do Francji i zamów kuriera online

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Francja
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

EUR
Od: €20.59
zawiera 20% VAT
Kurier  Cena
GLS paczki do Francji już od 134,99 zł - zamów teraz
DPD paczki do Francji już od 124,99 zł - zamów teraz
UPS paczki do Francji już od 132,89 zł - zamów teraz

 

 

Paczki do i z Francji wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki do Francji i paczki z Francji do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Francji - informacje

Kurier do Francji

Zamówienie kuriera do Francji nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty. Wybierz kierunek transportu Polska Francja lub Francja - Polska, uzupełnij informacje o wadze i wymiarach paczki, wpisz dane nadawcy i odbiorcy paczki, wybierz dzień podjazdu kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Kurier DPD, GLS lub UPS zjawi sie w wybranym przez Ciebie dniu i odbierze paczkę do Francji. Przesyłki odbierane są z całej Polski i Francji w każdy dzień roboczy w godzinach 9:00 - 18:00. 


Ile idzie paczka do Francji

Transport przesyłki z Polski do Francji i z Francji do Polski trwa od 2 do 4 dni roboczych. Należy zwrócić uwagę, że do czasu transportu nie wlicza się dnia odbioru paczki przez kuriera oraz weekendów. Paczki do Francji transportowane są w usłudze "od drzwi do drzwi", co oznacza , że zostaną odebrane spod wskazanego adresu i doręczone pod drzwi odbiorcy. 

 

Ile kosztuje paczka z Francji do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Francji do Polski jest kurier DPD Classic. Przesyłkę o wadze do 31,5 kg wyślesz już za €27.49,  UPS za €36.29, zaś kurierem GLS od €38,49. Paczkę z Francji do Polski opłacisz w trzech walutach: PLN, EUR lub GBP. Masz do wyboru kilka popularnych metod płatności: przelew online, karta płatnicza, Blik, Paypal lub przelew tradycyjny. Możesz też wybrać Apple Pay lub Google Pay.