Tanie paczki do Austrii i z Austrii do Polski

Znajdź najtańszą przesyłkę do Austrii i zamów kuriera online

Porównaj i zamów kuriera w 5 minut

Kierunek transportu *

Austria
Zamień
Polska

Paczka *

kg
cm
cm
cm
Dodaj kolejną paczkę
Dodaj kolejną taką samą paczkę

Szybka wycena

EUR
Od: €28.19
zawiera 20% VAT
Kurier  Cena
UPS paczki do Austrii już od 87,19 zł - zamów teraz
GLS paczki do Austrii już od 88,29 zł - zamów teraz
DPD paczki do Austrii już od 107,99 zł - zamów teraz

 

 

Paczki do i z Austrii wyślesz kurierem

  • Tani kurier DPD
  • Kurier GLS
  • Kurier UPS

 

Tanie paczki do Austrii i paczki z Austrii do Polski - wyślij przesyłkę kurierem.

Paczki do Austrii - informacje

Kurier do Austrii

Zamówienie kuriera do Austrii nie zajmie Ci więcej niż 2-3 minuty. Wybierz kierunek transportu Polska - Austria lubAustria - Polska, uzupełnij informacje o wadze i wymiarach paczki, wpisz dane nadawcy i odbiorcy paczki, wybierz dzień podjazdu kuriera, opłać zamówienie i gotowe. Kurier DPD, GLS lub UPS podjedzie w wybranym przez Ciebie dniu i nadasz paczkę doAustrii. Przesyłki odbierane są z całej Polski i Austrii w każdy dzień roboczy najczęściej w godzinach 9:00 - 18:00. 


Ile idzie paczka do Austrii

Transport przesyłki z Polski do Austrii i z Austrii do Polski trwa średnio od 2 do 3 dni roboczych. Do średniego czasu transportu nie wlicza się dnia nadania paczki oraz sobót i niedziel. Paczki do Austrii transportowane są w usłudze "door to door", co znaczy, że zostaną podjęte spod podanego adresu i doręczone pod drzwi odbiorcy. 

 

Ile kosztuje paczka z Austrii do Polski

Najtanszą opcją na wysyłkę paczki z Austrii do Polski jest kurier DPD Classic. Przesyłkę o wadze do 31,5 kg wyślesz już za €31.79,  UPS za €36.19, zaś kurierem GLS od €45,89. Paczki z Austrii do Polski opłacisz w trzech najbardziej popularnych walutach: PLN, EUR lub GBP. Masz do wyboru kilka sposobów płatności: przelew online, karta płatnicza, Blik, Paypal lub przelew tradycyjny. Możesz też wybrać Apple Pay lub Google Pay.