Czytelnia
Jak wysłać paczkę do Irlandii?

Jak wysłać paczkę do Irlandii?

Irlandia to kraj zielonej wyspy, której historia jest niezwykle bogata i ciekawa. Turyści kochają Irlandię i do kilku lat przeżywa ona swój turystyczny boom. Szacuje się, że liczba Polaków zamieszkujących wyspę to około 120 000. Wybierasz się na wakacje do Irlandii? A może chcesz wysłać prezenty dla rodziny czy przyjaciół? Zobacz jak szybko i wygodnie wysłać z nami tanie paczki do Irlandii.

Aby dokonać wyceny przesyłki należy ją najpierw dokładnie zmierzyć i zważyć. Pamiętaj, że cena paczki zależy od jej wymiarów i wagi. Obecnie wszystkie firmy kurierskie wymagają aby przesyłki były opakowane w karton. 

Jeżeli jesteś już pewien gabarytów swojej paczki do Irlandii możesz przystąpić do zamówienia kuriera. W tym celu wejdź na stronę https://przesylarka.pl/zamow-przesylke i wybierz kierunek transportu Polska - Irlandia. Na wybranym kierunku oferujemy usługi „od drzwi do drzwi”, co oznacza, że przesyłka zostanie odebrana od nadawcy i dostarczona do odbiorcy przez wybranego kuriera. 

 

Po wybraniu opcji „następny krok” wyświetli się lista dostępnych firm kurierskich wraz z ceną za paczkę do Irlandii. Najtańsza oferta to usługa DPD Classic, w której przesyłka do 31,5kg kosztuje jedyne 112,99 zł. Kolejno w GLS i UPS cena paczki zależy od jej wagi. Przykładowo za paczkę o wadze 25 kg zapłacisz: w GLS 142,99 zł, w UPS 190,49 zł. Każdy z Przewoźników oferuje inne ubezpieczenie-informacje te znajdziesz w opisie usługi.

 

W kolejnym etapie należy uzupełnić wartość paczki, jej zawartość oraz wskazać datę odbioru paczki od nadawcy. Następnie zostaniesz poproszony o uzupełnienie adresów nadawcy i odbiorcy. Upewnij się, że wszystkie dane, w tym lokalny numer telefonu odbiorcy, zostały poprawnie wpisane. 

Ostatni krok to opłata za zamówienie. Już na samym początku możesz wybrać jedną z trzech dostępnych walut: PLN, EUR i GBP. U nas sam decydujesz jaką firmą chcesz przetransportować paczkę do Irlandii i płacisz jak Ci wygodniej. Po dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia. 

Od tego momentu Twoja paczka jest już w dobrych rękach:)

Średni czas transportu przesyłki do Irlandii wynosi 4-5 dni roboczych. Otrzymasz od nas numer przesyłki, dzięki czemu będziesz mógł śledzić jej transport online. 

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących wysyłki paczki do Irlandii - serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przesympatycznym Biurem Obsługi Klienta.

 
Nadaj paczkę kurierem

 

Fot. Dimitry Anikin on Pexels