czytelnia

Broker usług kurierskich - sposób na tańszą przesyłkę

Zastanawiasz się, jak szybko i tanio możesz wysłać paczkę bez wychodzenia z domu? To proste porównaj oferty firm kurierskich i zamów kuriera w serwisie brokerskim - Przesyłarka.pl.
 Wysyłając paczkę chcemy zrobić to szybko, wygodnie i oczywiście tanio. W celu otrzymania najlepszej oferty zazwyczaj udalibyśmy się bezpośrednio do źródła czyli firmy kurierskiej. Jednak w przypadku usług kurierskich rozumowanie to jest błędne. Oferta firm kurierskich skierowana jest głównie do podmiotów biznesowych, a bezpośrednia współpraca zazwyczaj wiąże się z miesięczną deklaracją liczby wysyłanych paczek. Z tego względu firmy kurierskie czasem nawet nie mają przygotowanej oferty dla klientów prywatnych, skorzystanie z usługi wiąże się z indywidualną wyceną i koniecznością wizyty w oddziale. A co najważniejsze nie ma możliwości zamówienia kuriera do domu. Dla osób prywatnych najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty pośrednika czyli brokera usług kurierskich.

Broker usług kurierskich to pośrednik pomiędzy osobą, która chce nadać paczkę a firmą kurierską, która tę usługę wykonuje. Wiele osób nadal błędnie rozumie to pojęcie, myląc pośrednika z firmą kurierską. Broker nie wykonuje usługi transportowej a jedynie pośredniczy w przekazaniu zlecenia do przewoźnika. Usługa transportu paczki jest realizowana przez wybraną firmę kurierską. Pośrednik ma podpisaną umowę z przewoźnikiem i zapewnia dużą ilość zleceń, dzięki temu może wynegocjować niższe ceny usług, które oferuje.

Youtube Preview

Dlatego ta sama usługa zakupiona u pośrednika będzie miała niższą cenę, niż zakupiona bezpośrednio u przedstawiciela firmy kurierskiej. Brokerzy zwykle współpracują z wieloma firmami kurierskimi. Przesyłarka.pl oferuje usługi kurierskie DPD, GLS, UPS, Parcelforce, DHL oraz Świat Przesyłek. Oprócz niższych cen usług kurierskich, broker umożliwia szybką wycenę, porównanie i możliwość zamówienia kuriera do domu w wybranym dniu, a także pomoc swoich konsultantów na każdym etapie zlecenia. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko i bezpiecznie wysłać paczkę w kraju lub za granicę.

Przesyłarka będzie również dobrym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorców, którzy nie są w stanie wynegocjować dobrej oferty bezpośrednio u przewoźnika, lub deklarować ilości wysyłanych przesyłek. Tym bardziej, że różnice cenowe w szczególności w przesyłkach międzynarodowych mogą być bardzo znaczne. Z Przesyłarką szybko, wygodnie i taniej wyślesz przesyłkę kurierską krajową i międzynarodową. A wszystko bez umów, deklaracji a nawet rejestracji konta w serwisie. 
Za pośrednictwem Przesylarka.pl wyślesz paczki do Niemiec, paczki do Anglii, paczki do Włoch, paczki do Danii.

Czytaj więcej:

Jak wysłać tanie przesyłki kurierskie? Zamów paczkę w 3 minuty!