Czytelnia
Paczki do Holandii

Paczki do Holandii

Holandia jest bardzo popularnym kierunkiem pod względem turystycznym, jak i zarobkowym dla tysięcy Polaków. Emigracja zarobkowa do Holandii trwa w zasadzie od 2005 roku. Według badań w 2019 roku oficjalnie zameldowanych w gminach holenderskich było 185 tysięcy rodaków.  

Prezentujemy najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą wysłać paczkę do Holandii. Aby uniknąć dodatkowych, wysokich kosztów bagażu lub zrobić bliskim niespodziankę w postaci prezentu z Polski, polecamy wysłanie paczki przez Przesyłarkę.pl!

Poniżej informacja jak kształtują się opłaty za zabranie ze sobą bagażu na pokład samolotu. W większości linii lotniczych bezpłatnie można zabrać ze sobą jedynie bagaż o wymiarach: 40 x 30 x 20. Wszyscy doskonale wiemy, że niewiele się tam zmieści. 

 

Jak widać do samolotu bezpłatnie można zabrać plecak lub damską torebkę, czyli rzeczy które zmieszczą się pod fotelem. Wszystko powyżej jest już dodatkowo płatne.

Ceny za nadanie bagażu o wadze 20 kg – 30 kg wynoszą nawet kilkadziesiąt euro. 
 


Przesyłarka oferuje nadanie paczki w dużo niższej cenie. Za nadanie przesyłki 30 kg zapłacisz 79,99 zł.

 

Kurier wybranego dnia odbierze od Ciebie przesyłkę i w ciągu 2-4 dni  doręczy ją pod wskazany adres w Holandii, pod same drzwi. 

Aby zamówić kuriera, w pierwszej kolejności przygotuj przesyłkę – zważ i zmierz ją dokładnie. Gdy już te parametry będą znane, wystarczy już tylko uzupełnić formularz za naszej stronie, opłacić zamówienie i gotowe. 

W razie dodatkowych pytań związanych z nadaniem przesyłki do Holandii – skontaktuj się z nami. 

Fot. Tom Swinnen / Pexels

 

Czytaj także:
Zamów kuriera do Holandii

 

 
 
Rozmawiaj z konsultantem