Najpierw kierowca olał odbiór paczki, trzy osoby w domu i dwa psy, podobno się pojawił, zostawił nawet awizo, ale śladu nie było po jego wizycie. Mnóstwo telefonów, żeby ponownie umówić odbiór paczki. Kiedy miało przyjść do dostarczenia, kierowca zadzwonił do mamy, że paczka jest zbyt ciężka i nie dostarczy jej, mimo tego, że moja mama powiedziała, że jest skłonna wyjść wcześniej z pracy i pomoże wnieść paczkę. Jestem bardzo zawiedziony.
Panie Marku, dziękujemy za wyrażenie opinii. Niestety nie otrzymaliśmy od Państwa zgłoszenia w tej sprawie, tym samym nie mieliśmy możliwości interwencji. Jeżeli w przyszłości pojawią się problemy z odbiorem lub doręczeniem paczki prosimy o niezwłoczny kontakt. Przykro nam w związku z zaistniałą sytuacją.