Pytania i odpowiedzi

Opłaca się polecać Przesyłarka.pl

Czym jest Program Poleceń?

Udział w Programie Poleceń każdemu się opłaca!  W ramach programu Twoja firma może otrzymać darmową paczkę lub zniżkę w wysokości 25 zł do wykorzystania na naszej stronie. 

Komu mogę polecić Przesyłarka.pl?

Każdej firmie, która dotąd nie korzystała z usług naszego serwisu. Nie ma żadnych limitów dotyczących ilości zaproszonych firm. Miej jednak na uwadze, że będziemy sprawdzać i weryfikować polecenia. Staraj się zapraszać tylko te firmy, które wyraziły zainteresowanie uczestnictwem w Programie Poleceń.

Jak działa Program Poleceń?

  • Wystarczy, że posiadasz konto klienta firmowego na Przesyłarka.pl i wyślesz do zaprzyjaźnionej firmy emaila o poniższej treści: 

Witaj, zachęcam Cię do korzystania z wygodnego serwisu do zamawiania przesyłek kurierskich - Przesylarka.pl. Na pierwsze zamówienie dostaniesz od Przesyłarki zniżkę w wysokości 25 zł. Aby skorzystać z promocji zarejestruj swoją firmę na stronie www.przesylarka.pl podajac w polu "email firmy polecającej" mój adres email. Złóż swoje pierwsze zamówienie nie opłacajac go, a następnie skontaktuj się z Przesyłarką, która przypisze zniżkę do Twojego zamówienia. 

  • Za każdą poleconą przez Ciebie firmę, która skorzysta ze swojej zniżki, zostaniesz nagrodzony darmową paczką lub zniżką w wysokości 25 zł do wykorzystania w serwisie Przesyłarka.pl. Informację o aktywacji Twojej nagrody otrzymasz od nas drogą mailową w ciągu 31 dni.

  • Aby skorzystać z nagrody, złóż zamówienie na naszej stronie bez dokonywania opłaty, a następnie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Masz na to 90 dni, liczonych od daty rejestracji zaproszonej przez Ciebie firmy.

Zobacz pełny regulamin Programu Poleceń Przesyłarka.