Prosimy losowo wybranych klientów o wyrażenie swojej opinii i ocenę serwisu Przesyłarka.pl. Na tej stronie publikujemy wszystkie komentarze i opinie o DPD, GLS, DHL, UPS i Parcelforce. Pokazujemy opinie o kurierach i Przesyłarka.pl - te dobre i te złe, przedstawiając szczery obraz oferowanej przez nas usługi. Sprawdź też opinie o Przesylarka.pl na Opineo.
paczka po stronie u ok ale w Polsce masakra firma Parcelforce/GLS kurier największy kuta... wśród kurierów nigdy więcej GLS
Panie Mariuszu bardzo nam przykro, że spotkała Pana taka niemiła sytuacja związana z kurierem, bardzo proszę na przyszłość o kontakt z naszą firmą jako pośrednik jesteśmy od tego, aby w takich sytuacjach interweniować i pomagać naszym Klientom.
Z paczki zginęły rzeczy na kwotę 50£,opakowania ze słodyczami były porozrywane jakby ktos czegoś w nich szukał.Pierwszy i ostatni raz korzystam z tej firmy,były to prezenty dla mojej mamy,starszej kobiety ,która bardzo przeżyła te ludzka podłość.Wyslalam dwie paczki w tym samym czasie i ta druga dotarła bez problemu.Zlozylam reklamacje ale nie wierze aby przyniosła jakiś efekt.Nie polecam tej firmy.
Drodzy Państwo jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji i przepraszamy w imieniu firmy kurierskiej ParcelForce. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących procesu reklamacyjnego w firmie ParcelForce.
Trochę długo szła przesyłka.
Panie Jacku, dziękujemy za wyrażenie opinii. Pana przesyłka dotarła w 3 dzień roboczy transportu, jest to standardowy termin doręczenia w przypadku firmy InPost. W przyszłości można skorzystać również z innych opcji jakie mamy dostępne na stronie. np. UPS Express Saver.
Latwy proces zamowienia, tanio, wygodne konto z historia zamowien i adresami, sledzenie paczki. Ze strony przesylarka.pl wszystko super, polecam.
Pani Izo, cieszymy się że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinie i zachęcamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy.
Paczka wysyłana za granicę. Po raz pierwszy korzystałem z oferty. Usługa najwyższej jakości. Szybko, terminowo, bezproblemowo. Polecam z przekonaniem.
Panie Witku, dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszamy do dalszego korzystania z naszej strony. Pozdrawiamy.
jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi
Pani Ireno, cieszymy się że jest Pani zadowolona z naszych usług, dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy.
Nie polecam. List przewozowy drukuje sie w formacie A4. W celu zmniejszenia, nalezy bawic sie ustawieniami drukarki, co przy wiekszej ilosci przesylek moze byc nieco irytujace. Poza tym, przesylka zostala zniszczona podczas dostarczania. Napisalam mail do formy, ktora mowiac kolokwialnie - umywa rece. Otrzymalam oswiadczenie, ze firma nie bierze odpowiedzialnosci. Ze swojej strony nie oferujac zadnej pomocy. Pozostaje pytanie, czy dla 2 zl mniej na przesylce, warto korzystac z uslug firmy, ktora nie poczuwa sie w zaden sposob do oferowanych uslug. No bo, zamawiajac kuriera InPost, zrobilam to przez strone przesylarka a nie docelowa. Nie jestem nadawca przesylki a musze sie teraz uzerac z InPostem. Wstyd. Nie polecam.
Pani Agnieszko, jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji i przepraszamy w imieniu firmy kurierskiej InPost. Nie odnotowaliśmy kontaktu z Pani strony w tej sprawie, nasi konsultanci są do Pani dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących procesu reklamacyjnego w firmie InPost. W kwestii listu przewozowego można skorzytać z firmy kurierskiej, która nie wymaga drukowania listu, np. DPD Classsic albo Geis, wtedy kurier ma ze sobą list przewozowy. Pozdrawiamy.