Zamówiłam kuriera na pt. Rano dostałam smsa od kuriera DPD, że paczka zostanie odebrana pomiędzy 8 a 19. Później nastepny sms z inf, że kurier będzie pomiędzy 12 a 13. Cały czas ktoś był w domu. Kurier nie zjawił się w umówionym czasie. Czekaliśmy do 15. Przez czat na str Przeglądarka pl próbowałam wyjaśnić sytuację. Kurier DPD zostawił informacje w systemie, że był pod wskskazanym adresem ale nie bylo tam żadnej paczki do odebrania. Byłam wściekła. Pani przeprosiła i zaproponowała anulowanie zamówienia i zwrot pieniążków za usługę lub zmianę terminu zamówienia na pon. Niechętnie lecz zdecydowalismy sie na kuriera na pon. Wtedy już bez problemów paczka została odebrana i dostarczona do Polski. Morał z tego taki, że w piątek kurierzy DPD z Dundee to śmierdzące lenie i lepiej zamawiać wysyłkę na poniedziałek.
Pani Renato, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy za brak realizacji zlecenia w terminie, jednak termin odbioru paczki nie jest gwarantowany na wypadek zaistnienia przypadków losowych, na które kurier nie ma wpływu. W takich przypadkach prosimy o kontakt z naszym biurem w celu ponowienia terminu odbioru paczki na kolejny termin. Pozdrawiamy, Przesyłarka.pl
