Czytelnia
Sprzedaj, wyślij i odzyskaj pieniądze

Sprzedaj, wyślij i odzyskaj pieniądze

Dzień coraz dłuższy, za oknem słońce i dodatnie temperatury - nie mamy złudzeń - idzie wiosna. Rozpiera nas energia, mamy ogromny zapał do pracy i do zmian (nas samych oraz naszego otoczenia). To dobry moment, aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, przewietrzyć szafy oraz sprzedać, co  niepotrzebne i nieużywane. Jak to zrobić skutecznie, szybko i tanio?
 
 

Bez sentymentów

Jeżeli posiadasz rzeczy, w których nie chodziłaś przez ostatni rok lub chcesz mieć pieniądze na nowe - nic prostszego - odsprzedaj je. 
 
Pokój dziecięcy pęka w szwach i brakuje ci już miejsca na składowanie zabawek, z których Twoje dzieci dawno wyrosły? Nic prostszego - odsprzedaj je. Z pewnością znajdzie się ktoś, kto zechce je odkupić. 
 
Przejrzyj szafę z ciuchami, obuwiem i zabawkami. Co niepotrzebne, niemodne lub niepasujące już na Ciebie i Twoje dzieci - odłóż, wyczyść, zrób dobre zdjęcia i umieść ogłoszenie w serwisach sprzedażowych.
 
Portale czy grupy na facebooku to popularne miejsca gdzie wymienisz lub sprzedasz wszystko co niepotrzebne: ubrania, sprzęt agd, rtv, zabawki, sprzęt sportowy i rekreacyjny, co więcej bardzo często wystawisz ogłoszenie bezpłatnie.

 

Wysyłka towaru

 
Dodałaś ogłoszenie, znalazłaś kupca i co dalej? Jak wysłać sprzedane rzeczy? Tutaj najlepiej sprawdzi się wysyłka towaru kurierem - jest tanio, bezpiecznie i szybko. 
Przesyłki krajowe doręczane są już na kolejny dzień roboczy, a paczki międzynarodowe średnio w ciągu 2-5 dni roboczych. Minęły czasy, kiedy przesyłki kurierskie zarezerwowane były tylko dla przedsiębiorców i firm. Teraz osoby prywatne także mogą skorzystać z opcji odbioru paczki z dowolnego punktu i doręczenia przesyłki pod wskazany adres (paczki krajowe i paczki zagraniczne).
 
Za paczkę krajową zapłacisz od 23,49 zł, a paczkę międzynarodową nadasz już od kilkudziesięciu złotych (cena przesyłki zależy od kierunku transportu).
 
Z Przesyłarką wyślesz paczki do Anglii, Niemiec i do innych krajów Unii Europejskiej.
 
Złożenie zamówienia na paczkę zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty i masz problem zalegających i nieużywanych rzeczy z głowy. Dodatkowo zyskałaś pieniądze, które możesz z czystym sumieniem przeznaczyć na nowe, wymarzone. Wiosna, to nowa Ty! Do dzieła.