Czytelnia
#zostańwdomu, wyślij paczkę i oglądaj TVN International  przez 30 dni za darmo

#zostańwdomu, wyślij paczkę i oglądaj TVN International przez 30 dni za darmo

Dla Klientów Przesyłarka.pl, przebywających poza Polską i wysyłających paczki międzynarodowe mamy niespodziankę - darmowy dostęp do pakietu TVN International w Player.pl. Dzięki pakietowi widzowie mogą oglądać 3 kanały live: TVN24, ITVN, ITVN Extra oraz bibliotekę VOD. Wyślij paczkę, odbierz kod i oglądaj newsy, ulubione seriale i programy online.

Żeby wysłać paczkę, nie musisz wychodzić z domu – zamówienie składasz online, a kurier odbiera przesyłkę spod drzwi i doręcza pod drzwi adresata.

Skorzystaj z bezpłatnego vouchera i oglądaj polską telewizję przez 30 dni za darmo! Wejdź na Player.pl i odbierz swój prezent.

Promocja dotyczy wybranych terytoriów: UK, Niemcy, Holandia, Włochy i Francja.

Wyślij paczkę i oglądaj ulubione seriale za darmo na Player.pl.

 

 

Założenia Akcji:

  1. Kody dostarczone są przez TVN S.A. – Przesyłarka.pl jest ich dystrybutorem.
  2. Za poprawność działania kodów odpowiada TVN S.A., a Przesyłarka.pl za poprawne ich dostarczenie do Klienta.
  3. Kody ważne są przez 30 dni od daty ich aktywacji.
  4. Kody są aktywne w krajach: UK, Niemcy, Holandia, Włochy i Francja.
  5. Po opłaceniu zamówienia przesyłki na kierunkach importowych lub eksportowych z krajów z pkt. 4 powyżej, na adres mailowy Zleceniodawcy zostanie przesłany kod drogą mailową w ciągu 48 godzin roboczych od dnia opłacenia zamówienia.
  6. Kody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  7. Akcja trwa do wyczerpania kodów. Aktualizacja 05.05.2020 - kody zostały wyczerpane i od 1 maja 2020 roku nie są rozsyłane. Jeżeli bardzo chcesz otrzymać kod - napisz nam maila - zobaczymy, co da sie zrobić:)

--------

TVN International to legalna oferta online skierowana do Polaków mieszkających za granicą, która dostępna jest za pośrednictwem Player.pl.

Dzięki pakietowi widzowie mogą oglądać 3 kanały live: ITVN, ITVN Extra, TVN24 oraz bogatą bibliotekę VOD. TVN International do dostęp do bogatej kolekcji VOD, w tym programów i seriali TVN. W pakiecie masz dostęp do trzech kanałów live: ITVN, ITVN Extra, TVN24, na których zobaczysz m.in. najpopularniejsze programy tematyczne, najlepszą rozrywkę i najświeższe newsy z kraju i świata. Oglądaj nowe odcinki wybranych seriali TVN wcześniej niż w TVN.

Fot. JESHOOTS/Pexels