Czytelnia

Tanie paczki z Anglii do Polski - promocja

Od 1 grudnia trwać będzie zimowa promocja w Przesyłarka.pl. Paczki do Polski Parcelforce wyślesz teraz za £18,89 / 92,99 zł.


Wiemy, jak nasi Klienci cenią sobie usługę transportu przesyłek z Anglii do Polski firmą Parcelforce. Dlatego nie rezygnujemy z naszej promocji i wciąż paczki z Anglii do Polski możesz wysłać najtaniej na rynku korzystając z zimowej promocji. Regularna cena za 30 kg paczkę do Polski Parcelforce to £19,49 / 94,99 zł. W trakcie trwania zimowej promocji – cena ta zmniejsza się do £18,89 / 92,99 zł. Tańszej opcji nie znaleźliśmy!

Parcelforce, to ceniona i znana spółka wchodząca w skład Royal Mail. Współpracujemy z nią od 2016 roku i zarówno nasi Klienci, jak i Przesyłarka.pl mamy bardzo dobrą opinię o ich jakości, terminowości i współpracy w innych tematach.

Waga paczki z Anglii do Polski Parcelforce

Max. waga w usłudze Parcelforce to 30 kg. Waga ta podyktowana jest przepisami BHP w Wielkiej Brytanii. Pozwalają one kurierowi samodzielnie wnieść paczkę do 30 kg. Wymiary paczek Parcelforce nie mogą być większe niż 300 cm po obwodzie liczonym według wzoru: 2xH + 2xW + L = max. 300 cm (gdzie: H - wysokość; W - szerokość; L - długość, najdłuższy bok). Najdłuższy bok paczki nie może być większy niż 150 cm.

Czas transportu paczki do Polski Parcelforce

Średni czas transportu paczki z Anglii do Polski to 3-5 dni roboczych. Należy pamiętać, że do czasu nie wlicza się dnia odbioru paczki oraz weekendów i dni wolnych od pracy. W Polsce paczkę Parcleforce doręczy do odbiorcy kurier GLS – obie te firmy sa w jednej grupie kapitałowej i GLS jest spółka córką działającą na obszarze Polski.

Ubezpieczenie przesyłek Parcelforce

Paczki do Polski wysyłane Parcelforce ubezpieczone są w cenie transportu do 500 zł. Ubezpieczenie to pokrywa jednak wyłącznie sytuacje zaginięcia paczki, a nie pokrywa uszkodzeń. Jeżeli chcesz dodatkowo chronić przesyłkę przed uszkodzeniem w transporcie do max. 2 000 zł – wymagana jest dopłata. Jeżeli nie chcesz ubezpieczać paczki do Polski – w trakcie składania zamówienia zostaw pole „wartość przesyłki” puste.