Czytelnia
OTravel partnerem Przesyłarki

OTravel partnerem Przesyłarki

Partnerem Przesyłarki został serwis OTravel.pl, gdzie możesz odkupić podróż od innych nawet 50% taniej niż w biurze podróży  lub odsprzedać wakacje, kiedy sam nie możesz z nich skorzystać.

Szukasz sposobu na tanie podróżowanie? Na OTravel.pl znajdziesz oferty wyjątkowe i tańsze niż last minut w biurach podróży. Jak to możliwe? Ponieważ dodają tam ogłoszenia użytkownicy, którzy z różnych powodów nie mogą skorzystać z opłaconej rezerwacji i zamiast rezygnować i dać zarobić biurom podróży – wystawiają je na sprzedaż.

Odkupując taką ofertę nie tylko oszczędzasz, ale też pomagasz innym ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji i nie mogą skorzystać z zakupionej rezerwacji. 

Zasada działania serwisu jest prosta – jeśli znajdziesz interesującą Cię ofertę – dopytujesz o szczegóły lub od razu kupujesz ją. Podpisujesz umowę sprzedaży ze sprzedającym, a środki przelewasz na rachunek powierniczy serwisu. Druga strona transakcji zmienia dane uczestników rezerwacji i dopiero po potwierdzeniu przez Ciebie, że dane są poprawnie zmienione – pieniądze są przelewane Sprzedającemu. 

Dzięki wpłacie na rachunek OTravel.pl obie strony transakcji są bezpieczne: kupujący ma pewność, że wpłaca środki wiarygodnemu podmiotowi i zostaną mu one zwrócone jeśli sprzedający nie zmieni danych uczestników podróży, zaś sprzedający wie, kiedy może bez ryzyka zmienić dane na rezerwacji.


Jeżeli więc szukasz tańszego i sprytniejszego sposobu na podróżowanie – sprawdź oferty, jakie odsprzedają inni.

Nie możesz skorzystać z wykupionej podróży – odsprzedaj ją.

------

OTravel został utworzony przez Katarzynę Maziak i Krzysztofa Bobina, którzy są także współwłaścicielami Przesyłarki.