Paczka dociera szybko. Jedyny mankament , to system monitorowania. To kuleje. Informacje o paczce na stronie pojawiają się bardzo opóźnione np. paczka nadana w czwartek informacja o przyjęciu jest jest o północy , a kolejna wiadomość dopiero we wtorek wieczorem. TO KONIECZNIE TRZEBA POPRAWIĆ. Kilka lat temu było lepiej. System działał poprawnie.
Panie Macieju dziękujemy za tak pozytywną opinię, czekamy na 10 gwiazdek.Uprzejmie informujemy,że teraz większość paczek jest transportowana bezpośrednio do kraju doręczenia, dlatego też częstotliwość udostępniania skanów jest mniejsza. Coraz więcej paczek nie przechodzi przez sortownie pośrednie, co wydłuża pojawienie się nowych skanów, jednakże nie ma to wpływu na czas transportu.