Aktualności

Przesyłarka.pl – Jakość Roku 2015

Chcieliśmy podzielić się z Państwem naszym osiągnięciem – Przesyłarka.pl uzyskała certyfikat Jakość Roku 2015 w kategorii Usługa. Kapituła Konkursu badała takie obszary naszej działalności jak: satysfakcja Klientów i pracowników, procesy wewnętrzne w firmie, podejście do Partnerów biznesowych, wywiązywanie się ze zobowiązań prawno-finansowych.

Katarzyna Maziak, Dyrektor Zarządzający Przesyłarka.pl, odbiera Certyfikat Jakość Roku 2015

Certyfikat Jakość Roku 2015 Przesyłarka.pl

Nasi reprezentanci wzięli udział w II Europejskim Kongresie Jakości, gdzie odebraliśmy certyfikat, wzięliśmy udział w debacie o jakości oraz wysłuchaliśmy inspirujących wykładów m.in. prof. Andrzeja Blikle. Chcieliśmy podziękować Państwu za zaufanie, którym nas obdarzyliście, a zespołowi Przesyłarka.pl za zaangażowanie w codzienną pracę i pomoc Klientom w rozwiązywaniu ich wątpliwości.

Więcej na temat nagrody znajdziecie Państwo na stronie www.jakoscroku.pl.

 
Sprytny sposób na paczki
Chcesz wysłać paczkę i nie możesz odnaleźć się w gąszczu ofert? Pomoże Ci w tym Przesyłarka.pl – porównywarka usług kurierskich. Nie tylko znajdzie najlepszą ofertę transportu, zamówi kuriera na wybrany dzień, ale także zadba o Twoją przesyłkę i umożliwi Ci jej śledzenie online. Wszystko po to, aby wysyłać ją szybko, tanio, bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach. 
Wszystko zaczęło się trzy lata temu, kiedy trzech Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich postanowiło odpowiedzieć na potrzeby rodaków i stworzyć serwis, za pomocą którego można będzie szybko, tanio i bezpiecznie wysłać paczkę z i do Wielkiej Brytanii. Tak powstała Przesyłarka.pl. Po półtora roku działalności serwis rozszerzył swój zasięg, oferując usługi kurierskie w Polsce oraz z i do 25 krajów Unii Europejskiej.

– Porównywanie ofert oraz zamawianie paczek przez strony internetowe firm kurierskich lub innych pośredników jest skomplikowane i czasochłonne. My postawiliśmy na jakość oraz funkcjonalność – podkreśla Albert Fret, współwłaściciel Efero sp. z o.o. sp. k. – U nas to proces intuicyjny i szybki, do tego mamy niższe ceny – dodaje.

Przesyłarka.pl nie wymaga umów ani deklaracji odnośnie liczby wysyłanych przesyłek w miesiącu, a konsultanci służą radą oraz pomocą w razie jakichkolwiek problemów z usługą. Serwis dostępny jest dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz sklepów e-commerce, nieznajdujących odpowiedniej oferty bezpośrednio w firmach kurierskich czy na poczcie.
Celem serwisu jest zaproponowanie klientom użytecznej i kompleksowej obsługi kuriersko-transportowej w dobrej cenie. Obecnie firma pracuje nad połączeniem usługi z programami zarządzania w przedsiębiorstwach oraz rozwija dział transportowo-spedycyjny, oferujący przewóz przesyłek wielkogabarytowych.

Z uwagi na dbałość o jakość w każdym aspekcie działania biznesowego, spółka została rekomendowana  do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2015.
Justyna Toros-Kotońska