Czytelnia
Paczki do Polski – poznaj opinie o przewoźnikach

Paczki do Polski – poznaj opinie o przewoźnikach

Wiele osób przed wybraniem firmy kurierskiej lub pośrednika do wysyłki paczki do Polski szuka opinii w internecie, na forach internetowych oraz na FB. Zobacz, gdzie znajdziesz opinie na temat wysyłki paczki do Polski i opinie na temat Przesylarka.pl.

 


Paczki do Polski – opinie

Warto podkreślić, że większą motywację do napisania opinii mają osoby, które są niezadowolone z usługi, ponieważ coś poszło nie tak w trakcie wysyłki. Osoby, które szybko i bez problemów wysłały paczki do Polski nie są tak chętne do dzielenia się wrażeniami. Na rynku istnieje wiele firm, które czerpie przychody z tego, że ludzie dodają opinie na temat firm, ponieważ firmy te płacą im za możliwość moderacji wpisów. Nie sugeruj się więc wyłącznie opiniami na jednym serwisie – sprawdź alternatywne źródła.
 

Przesyłarka.pl – Paczki do Polski - opinie

Jeżeli szukasz opinii na temat Przesylarka.pl to znajdziesz je w kilku miejscach:


- na naszej stronie internetowej - wysyłamy maila z prośbą o opinię do Klientów, którzy w trakcie składania zamówienia wyrazili na to zgodę. 
Mamy zebranych ponad 34 tys. opinii, a średnia ocena naszej usługi to 9,2 gwiazdki na 10. 
Sprawdź opinie o Przesylarka.pl i paczki do Polski - Przesylarka.pl – opinie

Przesylarka.pl - opinie klientów

- w serwisie Opineo.pl – tutaj wysyłamy maile do naszych Klientów raz w miesiącu z prośbą o wystawienie opinii. Nie mamy wpływu na treść opinii – jedynie na Opineo.pl możemy reklamować negatywny komentarz i to moderator Opineo decyduje, czy zostawić wpis, czy usunąć go. Przesylarka.pl – opinie w Opineo.pl Tutaj mamy ponad 1500 opinii z oceną 4.4 na 5


Przesylarka.pl - paczki do Polski - opinie

- na Facebooku – każdy ma możliwość dodania recenzji naszej firmy w serwisie FB. Zawsze ustosunkowujemy się do opinii – bez względu czy jest negatywna, czy pozytywna. Chcemy słuchać naszych Klientów, a za niedoskonałości, które najczęściej wynikają z procesu w firmach kurierskich, przepraszamy.

Przesylarka.pl – Paczki do Polski - opinie na FB  Na FB mamy ponad 1200 wpisów i średnią ocenę 4.1 na 5 możliwych.

- w serwisie Trustpilot ktoś utworzył profil naszej firmy bez naszej wiedzy i zgody. Aby mieć możliwość ustosunkowania się do negatywnych opinii, musielibyśmy sporo zapłacić. Wolimy obnizyć ceny usługi:)  Widzimy, że część opinii nie dotyczy naszej firmy, tylko konkurencji :) Nie są to sprawdzone opinie. Nie polecamy kierować się nimi.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszej firmy – zapraszamy do kontaktu